اخبار  


 نویسنده : علی زحمتکش

قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد مشمول کمیسیون موارد خاص 

 

به اطلاع دانشجویان مشمول کمیسیون موارد خاص  که تا کنون به موسسه مراجعه ننموده ­اند  و خواهان ادامه تحصیل و انتخاب واحد در نیمسال اول سال تحصیلی 99-1398 می باشند، می رساند هر چه سریعتر به واحد آموزش تحصیلات تکمیلی مراجعه نمایند.
 


شرایط مشمولان کمیسیون موارد خاص

 1.دانشجویانی که برای بار دوم و یا بیشتر در نیمسال دوم سال تحصیلی 98-1397 (972) مشروط(معدل نیمسال زیر14 ) شده اند. (کلیه دانشجویان مشروطی دو ترم و بیشتر)


2.کلیه دانشجویانی که سنوات تحصیلی آنها به اتمام رسیده است. (دانشجویان ورودی 961 و ماقبل از آن)


مرحله ثبت نام آنلاین درخواست کمیسیون در سامانه سجاد

{مدارک مورد نیاز به صورت اسکن شده با حجم کمتر از 1 مگابایت : عکس پرسنلی-کارت ملی-شناسنامه-مدارک تحصیلی-کارت پایان خدمت-مدارک شرایط خاص در صورت موجود بودن}

{ایجاد حساب کاربری پست الکترونیک Gmail برای ثبت نام در سامانه سجاد}

گام اول : ثبت نام در سامانه سجاد به آدرس : https://portal.saorg.ir/registration-the-applicant

گام دوم : ورود به سامانه سجاد به آدرس : https://portal.saorg.ir/wp-login.php

گام سوم : ویرایش پروفایل در سامانه سجاد  : برای فعال سازی منوی خدمات میبایست ابتدا اطلاعات شخصی و همه مقاطع تحصیلی چه در حال تحصیل یا فارغ التحصیل در این قسمت تکمیل گردد.

گام چهارم : ثبت درخواست کمیسیون در سامانه سجاد  : در منوی خدمات از قسمت اداره کل امور دانشجویان داخل، گزینه کمیسیون بررسی موارد خاص دانشجویان داخل را انتخاب نمایید.

نکته : پس از تکمیل تمامی موارد * دار اقدام به یادداشت کد رهگیری و اطلاعات ورود به سامانه در قسمت سایت کامپیوتر مندرج در فرم الف کمیسیون نمایید.

 

 

اخبار مرتبط

۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - یکشنبه 
© Copyright 2020 - All Rights Reserved